Teamet är noga utvalt. Precis som råvarorna.

Bakom varje produkt, smak och smula finner du ett noga utvalt team, med hjärtat på rätt ställe och som allihopa brinner för att fortsätta sätta orientens bästa bageriprodukter på just ditt bord.

Vi ser oss som öppna individer, med stora personligheter och olika bakgrunder och kompetenser – som alla arbetar mot samma mål. En av alla saker vi delar är kreativitet och passionen för vår bageri- och brödkultur. Vi vill skapa nya, spännande matupplevelser och ha riktigt kul tillsammans medan vi jobbar.

Möjligheternas bröd skapar och bakar vi tillsammans!

Berit Bergström
Quality and Food Safety Manager
Telefon: 031-43 45 80 (växel)
E-post: berit@liba.se
Eliane Fadel
Marketing Manager
Telefon: 031 – 30 34 772
E-post: eliane@liba.se
Elias Fadel
VD
Telefon: 031 - 30 34 775
E-post: elias@liba.se
Hicham Batlouni
Sales Manager
Telefon: 031 – 30 34 773
E-post: hicham@liba.se
Louise Severinsson
Social Media Coordinator
Telefon: 031-43 45 80 (växel)
E-post: louise@liba.se
Nasif Fadel
Founder
Telefon: 031 - 30 34 771
E-post: nasif@liba.se
Nour Habli
Sales Coordinator
Telefon: 031-43 45 80 (växel)
E-post: order@liba.se
Rola Fadel
Executive Administration Manager
Telefon: 031 – 30 34 776
E-post: rola@liba.se
Salem Fadel
Co-Founder & Machine Manager
Telefon: 031 - 30 34 774
E-post: salem@liba.se
Sargina Daoud
Quality & Food Safety Coordinator
Telefon: 031-43 45 80 (växel)
E-post: sargina@liba.se
Stephanie Fadel
Graphic & Digital Designer
Telefon: 031-43 45 80 (växel)
E-post: stephanie@liba.se
Thomas Blomqvist
Production Manager
Telefon: 031-303 47 01
E-post: thomas@liba.se
Thorneus Anne
Accountancy
Telefon: 031-43 45 80 (växel)
E-post: info@liba.se
Tobias Larsson
Quality & Food Safety Coordinator
Telefon: 031-43 45 80 (växel)
E-post: tobias@liba.se